پخش زنده فوتبال و شبکه های ورزشی

برای رزور تبلیغات با آیدی تلگرام بنده در ارتباط باشید https://t.me/bein24_admin


جدول پخش زنده فوتبال مخصوص موبایل در کانال تلگرامbein24ir – غیر فوتبالیsportfulmatch


شنبه 25 اردیبهشت

09:05 – ای-لیگ استرالیا – وسترن یونایتد – سیدنی اف.سی


09:30 – جی لیگ ژاپن – شیمیزو اس-پالس – ناگویا گرامپوس


09:30 – جی لیگ ژاپن – وگالتا سندای – آویسپا فوکوئوکا


09:30 – جی لیگ 2 ژاپن – ونتفورت کوفو – بلابلیتز آکیتا


09:30 – جی لیگ 2 ژاپن – وارن ناکازاکی – جف یونایتد شیبا


09:30 – جی لیگ 2 ژاپن – جوبیلو ایواتا – تسپاکوساتسو


09:30 – جی لیگ 2 ژاپن – رنوفا یاماگوچی – ساگامیهارا


09:30 – جی لیگ 2 ژاپن – ماتسوموتو یاماگا – ویگن کانازاوا


10:30 – جی لیگ ژاپن – کاشیما آنتلرز – یوکوهاما مارینوس


11:30 – جی لیگ ژاپن – کاشیوا ریسول – اف.سی توکیو


11:30 – جی لیگ ژاپن – سانفریس – توکوشیما فورتیس


11:30 – جی لیگ ژاپن – اویتا ترینیتا – ساگان توسو


11:30 – جی لیگ ژاپن – ویسل کوبه – سرزو اوساکا

12:00 – کی لیگ کره جنوبی – گانکون – سوون اف سی


12:30 – جی لیگ ژاپن – یوکوهاما – شونان بلمار


13:30 – لیگ برتر قزاقستان – غللجار پتروپاولسک – کسپی آکتو


13:30 – جی لیگ 2 ژاپن – اف سی ریوکیو – توچیگی


13:30 – لیگ زنان اسپانیا – والنسیا – رئال بتیس


13:30 – لیگ زنان لهستان – سزارنی سوسنویک – وروسلاو


13:40 – ای-لیگ استرالیا – نیوکاسل جتس – سنترال کوئست مارینرز


14:30 – کی لیگ کره جنوبی – اینچئون یونایتد – گوانگجو


14:30 – لیگ 2 پرتغال – شاوس – لیشویس


14:30 – لیگ آ لیتوانی – کانو ژالگیریس – ژیوگاس

 


15:00 – سری آ زنان ایتالیا – ساسولو – میلان


15:10 – لیگ 1 لهستان – میدز لگنیتسا – توچی


15:30 – لیگ 1 رومانی – پلی یاش – هرمانستات

 


15:30 – لیگ 1 دانمارک – سیلک‌بورگ – کوژ


15:30 – لیگ 1 سوئد – آکروپولیس – اورگروت


15:30 – لیگ برتر قزاقستان – اورداباسی – توبول کاستانای


16:00 – لیگ برتر انگلیس – برنلی – لیدز یونایتد


16:00 – سوپر لیگ صربستان – ژلاتیبور – رادنیشکی


16:00 – سوپر لیگ صربستان – متالاک گورنجی – نوی پراژر


16:00 – سوپر لیگ صربستان – ایندیاژا – پرولتر


16:00 – لیگ برتر اسکاتلند – رنجرز – ابردین

16:00 – لیگ برتر اسکاتلند – هیبرنین – سلتیک


16:00 – لیگ برتر اسکاتلند – سنت جانستون – لیوینگستون


16:00 – لیگ برتر بلاروس – نیمان گرودنو – شاختیور


16:30 – بوندسلیگا 3 آلمان – دویسبورگ – اینگولشتات


16:30 – بوندسلیگا 3 آلمان – ویکتوریا کلن – کایزرسلاوترن


16:30 – بوندسلیگا 3 آلمان – اونترهاخینگ – هانز اروستوک


16:30 – بوندسلیگا 3 آلمان – اوردینگن – ماگدبورگ


16:30 – بوندسلیگا 3 آلمان – فرل – والدهوف مانهایم


16:30 – لیگ 1 دانمارک – ویدور – وندسیسل


16:30 – لیگ 2 بلغارستان – لوکوموتیو گورنا اریاویتسا – اسپرتیست ووج


17:30 – سری آ ایتالیا – جنوا – آتالانتا

17:30 – سری آ ایتالیا – اسپتزیا – تورینو


17:30 – لیگ برتر آفریقای جنوبی – شاخوما – ماریتزبرگ یونایتد


17:30 – لیگ برتر قزاقستان – آتیرائو – تاراز


17:30 – لیگ 1 دانمارک – اسبیرگ – وایبورگ


17:30 – لیگ 1 جمهوری چک – اوپاوا – سیگما اولوموتس


17:30 – لیگ 1 سوئد – سونسوال – واسالوندز


17:30 – لیگ 1 سوئد – بریگ – نوربی


18:00 – بوندسلیگا آلمان – فرایبورگ – بایرن مونیخ

 

18:00 – بوندسلیگا آلمان – شالکه 04 – آینتراخت فرانکفورت


18:00 – بوندسلیگا آلمان – بایر لورکوزن – یونیون برلین


18:00 – بوندسلیگا آلمان – مونشن‌گلادباخ – اشتوتگارت


18:00 – بوندسلیگا آلمان – هرتابرلین – کلن


18:00 – بوندسلیگا آلمان – آگسبورگ – وردربرمن


18:00 – بوندسلیگا آلمان – آرمینیا بیله‌فل – هوفنهایم


18:00 – لیگ 1 رومانی – آسترا جورجو – ولونتر


18:30 – لیگ برتر انگلیس – ساوت‌همپتون – فولام


18:30 – لالیگا 2 اسپانیا – کاستیون – پونفرادینا


18:30 – لیگ برتر فنلاند – ایچ آی اف کی – ایلوس


18:30 – لیگ برتر فنلاند – اولو – سینایوکی


18:30 – سوپر لیگ صربستان – پارتیزان – وژدوواچ


18:30 – لیگ زنان اسپانیا – دپورتیوو لاکرونیا – اسپانیول


19:00 – لیگ برتر پرتغال – بوآویستا – پورتیموننزه


19:00 – لیگ برتر پرتغال – فارنسی – توندلا


19:00 – لیگ برتر هلند – ناک بردا – ولندام


19:00 – لیگ برتر بلغارستان – لودوگورتس رازگراد – آردا کاردزالی


19:30 – بوندسلیگا اتریش – آستریا وین – سن پولتن


19:30 – بوندسلیگا اتریش – راین‌دورف آلتاخ – رید


19:30 – بوندسلیگا اتریش – هارتبرگ – آدمیرا


19:30 – سوپر لیگ ترکیه – ریزه اسپور – باشاک‌شهیر


19:30 – سوپر لیگ ترکیه – سیواس اسپور – قاسم پاشا


19:30 – سوپر لیگ ترکیه – آنکاراگوچو – آلانیا اسپور


19:30 – سوپر لیگ ترکیه – آنتالیااسپور – قونیه اسپور


19:30 – سوپر لیگ ترکیه – هاتای اسپور – غازی عینتاب


19:30 – سوپر لیگ ترکیه – فاتح کاراگومروک – دنیزلی اسپور


19:30 – لیگ 1 کرواسی – ایسترا 1961 – اسلاون

 


19:30 – لیگ 2 پرتغال – مافرا – آروکا


19:30 – لیگ برتر مصر – سرامیکا کلوئوپاترا – سموحه


19:30 – لیگ 1 جمهوری چک – پرژیبرام – یابلونتس


19:30 – لیگ 1 جمهوری چک – بانیک استراوا – فاستاو زلین


20:25 – لیگ حرفه‌ای عربستان – الفتح – الوحده

20:30 – سری آ ایتالیا – یوونتوس – اینتر میلان


20:30 – لیگ قهرمانان آفریقا – کایزر چیفز – سیمبا


20:30 – لیگ قهرمانان آفریقا – شباب بلوزداد – اسپرانس تونس


20:30 – سوپر لیگ اسلواکی – آ.اس ترنچین – داک 1904


20:45 – فینال جام حذفی انگلیس – چلسی – لستر سیتی

 


20:50 – لیگ حرفه‌ای عربستان – الرائد – التعاون


21:00 – لالیگا 2 اسپانیا – لوگو – میراندس


21:00 – سوپر لیگ یونان – آترومیتوس – ولس


21:00 – سوپر لیگ یونان – اوفی کرت – پانه‌تولیکوس


21:00 – سوپر لیگ یونان – لاریسا – گانینا


21:00 – سوپر لیگ یونان – آپولون سمیرنی – لامیا 1964


21:15 – لیگ برتر هلند – دی گرافشاپ – روداکرکراد

21:30 – لیگ برتر پرتغال – بنفیکا – اسپورتینگ


21:30 – ام.ال.اس آمریکا – نیویورک سیتی – تورنتو


21:30 – لیگ برتر بلغارستان – لوکوموتیو پلوودیو – زسکا صوفیه


21:30 – لیگ برتر مصر – مصر للمقاصه – الجونه


21:30 – لیگ 1 مراکش – المپیک سافی – الاتحاد طنجه


21:30 – لیگ 1 مراکش – نهضت زمامره – شباب محمدیه


21:35 – لیگ 1 کرواسی – لوکوموتیو زاگرب – اوسییک


22:00 – سوپر لیگ ترکیه – گالاتاسرای – ینی ملطیه اسپور


22:00 – سوپر لیگ ترکیه – کایسری اسپور – فنرباغچه


22:00 – سوپر لیگ ترکیه – گوزتپه – بشیکتاش


22:00 – سوپر لیگ ترکیه – ترابوزان اسپور – گنچلربیرلیغی


22:00 – لیگ 1 جمهوری چک – اسلواکو – بوهمیانس 1905


22:00 – لیگ برتر بلاروس – باته بوریسف – رخ برشت


22:30 – لیگ 2 فرانسه – شاتورو – آژاکسیو


22:30 – لیگ 2 فرانسه – پاریس اف.سی – شامبلی تل


22:30 – لیگ 2 فرانسه – کان – کلرمونت فوت


22:30 – لیگ 2 فرانسه – شاموآ – گنگام


22:30 – لیگ 2 فرانسه – پایو اف سی – والنسین


22:30 – لیگ 2 فرانسه – نانسی – آمیان


22:30 – لیگ 2 فرانسه – گرونوبل – رودز


22:30 – لیگ 2 فرانسه – لو آور – تروا


22:30 – لیگ 2 فرانسه – دانکرک – تولوز


22:30 – لیگ حرفه‌ای عربستان – ضمک – الاتحاد


23:00 – لیگ 1 رومانی – یونیورسیتاتئا کرایووا – کلوژ


23:00 – سوپر لیگ سوئیس – بازل – زوریخ


23:00 – سوپر لیگ سوئیس – سنت گالن – لوزان اسپورت


23:00 – سوپر لیگ سوئیس – فادوتس – سروت


23:00 – سوپر لیگ سوئیس – لوگانو – سیون

23:15 – سری آ ایتالیا – آ.اس. رم – لاتزیو


23:15 – لیگ برتر بلژیک – اندرلخت – خنک


23:15 – لیگ برتر اسکاتلند – داندی – ریت روورز


23:30 – لیگ برتر انگلیس – برایتون – وستهام


23:30 – لیگ برتر هلند – آلمیره سیتی – ان.ئی.سی نایمخن


23:30 – لالیگا 2 اسپانیا – لاس پالماس – ساراگوسا


23:30 – لالیگا 2 اسپانیا – آلمریا – آلباسته بالومپیه


23:30 – لیگ قهرمانان آفریقا – الاهلی – ماملودی سان‌داونز


23:30 – سری آ اکوادور – المدو – ایندیپندینته دل‌وایه


23:30 – لیگ برتر مصر – الاتحاد الاسکندری – طلائع الجیش


23:45 – لیگ 1 مراکش – مغرب تطوان – ارتش سلطنتی


یکشنبه 26 اردیبهشت

00:00 – لیگ برتر پرتغال – ریو آوه – پورتو

00:00 – ام.ال.اس آمریکا – لس‌آنجلس گلکسی – آستین


01:30 – ام.ال.اس زنان آمریکا – راسینگ لویزول – کانزاس سیتی


02:00 – سری آ اکوادور – اونیورسیداد کاتولیکا – دلفین


03:30 – ام.ال.اس آمریکا – آتلانتا یونایتد – مونترال


03:30 – لیگ برتر مکزیک – پوئبلا – اطلس


04:00 – ام.ال.اس آمریکا – فیلادلفیا یونیون – نیویورک رد بولز


04:30 – ام.ال.اس آمریکا – مینه‌سوتا – اف.سی. دالاس


04:30 – سری آ اکوادور – املک – گوایاکیل سیتی


04:30 – چمپیونشیپ آمریکا – تامپا بی راودیز – فونیکس ریسینگ


05:30 – ام.ال.اس آمریکا – کلرادو رپیدز – هیوستون دینامو


05:35 – لیگ برتر مکزیک – کروز آزول – تولوکا


06:00 – ام.ال.اس آمریکا – سالت لیک – نشویل


06:30 – ام.ال.اس آمریکا – سن‌خوزه ارث‌کوئیکز – پورتلند تیمبرز