پخش زنده فوتبال و شبکه های ورزشی

پخش زنده فوتبال، بین24، پخش زنده بین اسپورت، پخش زنده مهمترین لیگ‌های فوتبال جهان، لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا، لیگ قهرمانان زنان اروپا، لیگ برتر انگلیس، چمپیونشیپ لیگ انگلیس، لیگ 1 انگلیس، لیگ 2 انگلیس، جام حذفی انگلیس، لیگ زنان انگلیس، لالیگا اسپانیا، سگونداویژن اسپانیا، کوپا دل ری اسپانیا، لیگ فوتبال بانوان اسپانیا، بوندسلیگا آلمان، بوندسلیگا 2 آلمان، بوندسلیگا 3 آلمان، جام حذفی آلمان، سری آ ایتالیا، سری بی ایتالیا، سری سی ایتالیا، جام حذفی ایتالیا، لیگ 1 فرانسه، لیگ 2 فرانسه، جام حذفی فرانسه، لیگ زنان فرانسه، لیگ برتر پرتغال، لیگ 2 پرتغال، لیگ 3 پرتغال، لیگ کاپ پرتغال، لیگ برتر هلند، لیگ 1 هلند، لیگ برتر روسیه، لیگ برتر بلژیک، لیگ 2 بلژیک، بوندسلیگا اتریش، بوندسلیگا 2 اتریش، بوندسلیگا حذفی اتریش، لیگ برتر نروژ، لیگ برتر رومانی، لیگ 2 رومانی، سوپر لیگ یونان، سوپر لیگ سوئیس، چلنج لیگ سوئیس، لیگ برتر لهستان، لیگ 1 لهستان، لیگ برتر بلغارستان، لیگ 2 بلغارستان، لیگ 1 کرواسی، لیگ 1 مجارستان، لیگ 1 جمهوری چک، سوپر لیگ دانمارک، سوپر لیگ ترکیه، لیگ 1 ترکیه، جام حذفی ترکیه، لیگ برتر اسکاتلند، چمپیونشیپ اسکاتلند، لیگ برتر آذربایجان، لیگ برتر بلاروس، لیگ قهرمانان آسیا، جی لیگ ژاپن، کی لیگ کره جنوبی، سوپر لیگ چین، لیگ ستارگان قطر، سوپر لیگ هند، لیگ 1 تایلند، لیبرتادورس، کوپا سودامریکانا، سری آ برزیل، سری بی برزیل، کوپا سوپر لیگا آرژانتین، لیگ برتر شیلی، سری آ اکوادور، لیگ برتر کلمبیا، لیگ 1 پرو، لیگ حرفه‌ای بولیوی، لیگ قهرمانان کوکاکاف، ام.ال.اس آمریکا، لیگ برتر کانادا، ام.ایکس لیگ مکزیک


جدول پخش زنده فوتبال مخصوص موبایل در کانال تلگرامbein24ir و روبیکاغیر فوتبالیsportfulmatch


برای رزرو تبلیغات در تلگرام یا واتساپ با شماره 09213889062 بصورت پیام در ارتباط باشید

 


یکشنبه 29 خرداد

02:30 – سری آ برزیل – کویابا – سیارا


02:30 – جام حذفی شیلی – کولو-کولو – دپورتس تموکو


02:30 – قهرمانی زیر 20 سال کنکاکاف – کاستاریکا – جامائیکا


03:30 – ام.ال.اس آمریکا – نیویورک رد بولز – تورنتو

 


03:40 – لیگ ملی آرژانتین – تاکاریتا جونیورز – سن مارتین توکومان


04:00 – ام.ال.اس آمریکا – اورلاندو سیتی – هیوستون دینامو

 


04:00 – ام.ال.اس آمریکا – فیلادلفیا یونیون – سینسیناتی

 


04:00 – ام.ال.اس آمریکا – مونترال – آستین

 


04:00 – ام.ال.اس آمریکا – کلمبوس کرو – شارلوت

 


04:00 – لیگ برتر آرژانتین – سارمینتو – پاتروناتو

 


04:30 – ام.ال.اس آمریکا – شیکاگو فایر – دی‌سی یونایتد


04:30 – سری آ برزیل – سانتوس – براگانتینو

 


05:00 – لیگ 1 پرو – سزار وایخو – سن مارتین

 


05:30 – ام.ال.اس آمریکا – اف.سی. دالاس – ونکوور وایتکپس

 


06:00 – ام.ال.اس آمریکا – سالت لیک – سن‌خوزه ارث‌کوئیکز

 


07:00 – قهرمانی زیر 20 سال کنکاکاف – هندوراس – آنتیگوآ و باربودا