19:00 – لیگ ستارگان قطر – الغرافه – الوکره


19:30 – لیگ برتر آفریقای جنوبی – آمازولو – سوپراسپورت یونایتد


20:30 – انتخابی لیگ کنفرانس اروپا – ویتوریا گیمارش – هایدوک اسپلیت


20:30 – جام حذفی نروژ – جرو – اودز


20:30 – لیگ 1 لهستان – رسوویا ژسژو – آرکا گدنیا


20:30 – لیگ 1 لهستان – زاگومبیه ساسنوویتس – جی کی اس توچی


20:30 – لیگ 1 لهستان – پودبسکیدزی بیئلسکو-بیالا – تسکرا چستوشووا


21:00 – لیگ برتر مصر – سموحه – فیوچر


21:00 – لیگ برتر مصر – المقاولون – الجونه


21:10 – لیگ ستارگان قطر – السیلیه – الشمال

 


21:30 – سوپر لیگ سوئیس – لوتسرن – گراس‌هاپر


21:30 – بوندسلیگا 3 آلمان – وهن ویسبادن – سپوگ بیروث


21:30 – بوندسلیگا 3 آلمان – اسنابروک – اینگولشتات


21:30 – بوندسلیگا 3 آلمان – والدهوف مانهایم – ارتسگبیرگ آئو


21:30 – بوندسلیگا 3 آلمان – دینامو درسدن – فرل


21:30 – بوندسلیگا 3 آلمان – زاربروکن – دورتموند II


21:30 – جام جهانی زیر 20 سال (زنان) – آلمان – کلمبیا


22:00 – لیگ برتر آفریقای جنوبی – ماملودی سان‌داونز – تی اس گلکسی


22:00 – لیگ برتر آفریقای جنوبی – استلنبوش – اورلاندو پایرتز


22:00 – لیگ برتر آفریقای جنوبی – چیپا یونایتد – رویال


22:00 – لیگ برتر آفریقای جنوبی – سخوخون یونایتد – گلدن اروز


22:30 – لیگ برتر بوسنی و هرزگوین – سارایوو – توزلا سیتی


23:00 – لیگ 1 لهستان – لکس لوژ – پوشزا نیئپولومیک


23:15 – جام اتحادیه انگلیس – شفیلد ونزدی – ساندرلند


23:15 – جام اتحادیه انگلیس – کاونتری سیتی – بریستول سیتی


23:15 – جام اتحادیه انگلیس – بلکبرن – هارتل پول


23:15 – جام اتحادیه انگلیس – پورت ویل – روترهام یونایتد


23:15 – جام اتحادیه انگلیس – پلیموث آرگیل – پیتربورو یونایتد


23:15 – جام اتحادیه انگلیس – میدلزبرو – بارنزلی


23:30 – سوپر کاپ اروپا – رئال مادرید – آینتراخت فرانکفورت

 


23:30 – لیگ برتر مصر – الاهلی – المصری


پنجشنبه 20 اَمرداد

00:30 – جام جهانی زیر 20 سال (زنان) – نیوزیلند – مکزیک


02:30 – سری بی برزیل – نائوچیکو – سی.‌آر.بی


02:30 – سری بی برزیل – شاپه‌کوئنزه – گرمیو نووریزونتینو


02:30 – لیگ 1 مکزیک – آلبریجس د اوکاسکا – مینروس


02:45 – کوپا سودامریکانا – سیارا – سائو پائولو


03:30 – جام جهانی زیر 20 سال (زنان) – اسپانیا – برزیل


04:30 – لیگ برتر کاستاریکا – سن کارلوس – دپورتیوو ساپریسا


04:35 – لیگ 1 مکزیک – ونادوس – دورادوس د سینالوئا


04:40 – جام حذفی آرژانتین – آگروپشوریو آرژتتینو – بوکا جونیورز


05:00 – آل استار آمریکا – ستارگان ام.ال.اس – ستارگان مکزیک


05:00 – سری بی برزیل – کریسیوما – گوارانی


05:00 – لیبرتادورس – پالمیراس – اتلتیکو مینیرو


05:00 – لیبرتادورس – تایرس – ولز سارسفیلد


06:30 – جام جهانی زیر 20 سال (زنان) – کاستاریکا – استرالیا


06:35 – لیگ 1 مکزیک – سیمارونس د سونورا – لئونس نگروس