پخش زنده شبکه های ورزشی

بین اسپورت 2 بین اسپورت 1 

بین اسپورت 4 بین اسپورت 3 

بین اسپورت 6 بین اسپورت 5 

بین اسپورت 8 بین اسپورت 7 

بین اسپورت 10 بین اسپورت 9 

بین اسپورت 12 بین اسپورت 11 

بین اسپورت 2 فرانسهبین اسپورت 1 فرانسه

بین اسپورت 3 فرانسه

بین اسپورت لالیگابین اسپورت اسپانیا

بین اسپورت آمریکا

بین اسپورت 2 ترکیهبین اسپورت 1 ترکیه

بین اسپورت خبر ترکیه بین اسپورت 3 ترکیه

شبکه های اسکای اسپورت، بی تی اسپورت، فاکس اسپورت، مچ تی وی روسیه، تی اس ان کانادا، اسپورت پرتغال و…

بیشتر بخوانید

جدول پخش زنده فوتبال

جمعه 30 شهریور

20:30 – لیگ برتر لهستان – پوگون شچچینویسوا کراکوف


21:30 – سوپر لیگ ترکیه – بویوک‌ شهر ارزرومآنکاراگوچو


21:30 – سوپر لیگ ترکیه – بورسا اسپوراستانبول باشاک ‌شهیر

 


21:35 – لیگ ستارگان قطر – الخریطیاتام صلال

 


22:30 – لیگ قهرمانان آفریقا – الوداد کازابلانکاوفاق سطیف


22:30 – لیگ برتر هلند – هراکلسدی گرافشاپ

 


23:00 – سری آ ایتالیا – ساسولوامپولی

    

  


23:00 – بوندسلیگا آلمان – اشتوتگارتفورتونا دوسلدورف

    

   


23:00 – لیگ برتر پرتغال – بوآویستاشاوس

 


23:00 – لیگ برتر بلژیک – زولته وارخمکورتریک


23:00 – لیگ برتر لهستان – آرکا گدینیالخ پوزنان

 


23:15 – لیگ 1 فرانسه – موناکونیم المپیک

     


23:15 – چمپیونشیپ انگلیس – ویگانبریستول سیتی

    


23:30 – لالیگا اسپانیا – اوئسکارئال سوسیداد

    


شنبه 31 شهریور

01:30 – لیگ برتر آرژانتین – سن لورنزوپاتروناتو

 


03:30 – لیگ برتر آرژانتین – کولونگودوی کروز

 

جدول پخش زنده مسابقات ورزشی

جمعه 30 شهریور

07:30 – تنیس زنان – تنیس آزاد کره


13:30تنیس زنان – ژاپن


14:30 – 18:30 – تنیس زنان – تنیس آزاد گوانگژو


14:30 – تنیس آزاد سن پترزبورگ


15:00 – 17:00 – گلف تور اروپا – پرتغال

 


15:40 – 15:35 – جایزه بزرگ موتورسیکلت آراگون – موتو3

 


15:35 – 16:35 – جایزه بزرگ موتورسیکلت آراگون – موتو جی پی

 


16:30 – 17:30 – جایزه بزرگ موتورسیکلت آراگون – موتو2

 


16:30 – 18:30 – مسابقات جهانی جودو – باکو، آذربایجان


16:30 – 17:30 – اسکی پرش – رشنو، رومانی

    


18:00 – 20:00 – قهرمانی تنیس روی میز اروپا – آلیکانته، اسپانیا

    


18:30 – والیبال قهرمانی جهان 2018 – آمریکاکانادا

 


18:30 – والیبال قهرمانی جهان 2018 – صربستانفرانسه

  


19:00 – 22:00 – گلف تور اروپا – پرتغال

 


19:30 – والیبال قهرمانی جهان 2018 – هلند –روسیه

   


19:30 – والیبال قهرمانی جهان 2018 – برزیلاسترالیا

  


21:30 – 00:40 – قهرمانی تنیس روی میز اروپا – آلیکانته، اسپانیا

    


22:00 – تنیس لاور کاپ – شیکاگو

 


22:00 – 01:30 – گلف تور پی جی ای – گرجستان


22:10 – والیبال قهرمانی جهان 2018 – بلغارستانایران

  


22:10 – والیبال قهرمانی جهان 2018 – لهستانآرژانتین

   


23:00 – والیبال قهرمانی جهان 2018 – بلژیکاسلوونی

 


23:30 – لیگ برتر بیسبال آمریکا – شیکاگو وایت ساکسشیکاگو کابز


23:30 – 02:00 – بازی‌های جهانی سوارکاری 2018 – میل اسپرینگ – کارولینای شمالی

    


23:45 – والیبال قهرمانی جهان 2018 – ایتالیافنلاند

  


شنبه 31 شهریور

04:30 – تنیس لاور کاپ – شیکاگو

  


05:30 – هنرهای رزمی ترکیبی بلاتور – سنتا مونیکا، کالیفرنیا

 


07:25 – 08:00 – سوپر جام قایقرانی کانو و کایاک – بارنائول، روسیه


07:30تنیس زنان – ژاپن

 


08:00 – 08:30 – سوپر جام قایقرانی کانو و روئینگ – بارنائول، روسیه


08:30 – تنیس زنان – تنیس آزاد کره


09:05 – 09:30 – سوپر جام قایقرانی کانو و روئینگ – بارنائول، روسیه


10:30 – 11:30 – دوگانه زنان – تیومن، روسیه


10:30 – 13:00 – تنیس زنان – تنیس آزاد گوانگژو


11:50 – 12:30 – اتومبیلرانی فرمول 3 – اسپیلبرگ


12:55 – 13:50 – دوگانه مردان – تیومن، روسیه


14:30 – 16:00 – سوپر جام قایقرانی کانو – بارنائول، روسیه